Uslu: Kafasına saksı düştü herhalde

Uslu: Kafasına saksı düştü herhalde

8 yıldır komada olan İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron öldü.


12 Ocak 2014 00:09
font boyutu küçülsün büyüsün


  Takımın kamp yaptığı otelin sahasında basın mensuplarına konuşan Mahmut Uslu, transfer döneminde tartışma konusu olan yabancı sayısıyla ilgili, "Bu kararı Fenerbahçe mi çıkardı? Hayır, bütün kulüpler evetleştiler ve kararı çıkardılar. Gelecek sene de 5+0+3. Bu doğru mu çıkmış? Bence doğru çıkmamış. Ama biz çıkan kararlara saygılıyız; aynı kararı devam ettiriyoruz." ifadelerini kullandı.

"İLHAN AĞABEYİN KAFASINA SAKSI DÜŞTÜ HERHALDE"

Uslu, son dönemlerde yabancı futbolcu sayısıyla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'a da "İlhan ağabeyin kafasına saksı düştü herhalde." diyerek tepki gösterdi.

Cavcav'ın acayip konuşmalar yaptığını savunan Mahmut Uslu, şöyle devam etti: "Durup dururken bu konuyu gündeme getiriyorlar. Federasyon orada, yetkililer orada toplantı yapılır. Önümüzdeki dönemler için Fatih Terim'in söylediği gibi bir iki senelik değil. 5 - 6 senelik program ön görülür. Kulüpler de ona göre hazırlıklarını yapar. En çok zararı da biz görüyoruz. İki yabancı oyuncumuz dışarıda. 3 yabancı oyuncumuzu soyunduramıyoruz. Ve önemli oyuncular bunlar. Buna rağmen bizim dediğimiz bir şey yok. Bizim görüşümüz bu konuda net."

Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantılarına katılıp katılmama konusunda da Fenerbahçe Kulübü Yöneticisi, şu cevabı verdi:

"Kulüpler Birliği bir vakıftır. Kulüpler Birliği'nin etkisi var mı? Ne yapıyorlar. Daha öncesinde Kulüpler Birliği Vakfı, Aziz Yıldırım başkanken çok önemli işler yaptı. Şu anda 10 konu var. Kulüpler anahtarı teslim etmek üzere. Ama birlik başka işlerle uğraşıyor. Şu anda herhangi bir değişiklik olmadıkça katılmayacağız."

PUAN FARKIYLA ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Mahmut Uslu, şampiyonlukla ilgili de puan farkını düşünmediklerini ve ligin ikinci yarısına 0 - 0 başlayacakların dile getirdi. Uslu, puan farkıyla şampiyon olacaklarını da dile getirdi.Bu haber 716 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


http://www.milligazete.com.tr/images/logo.png http://www.milligazete.com.tr Milli Gazete Son Dakika RSS Haber Servisi

Anket

Ahmet Davutoğlu AK Parti'ye lider olabilecek mi?
  • Evet, olur
  • Hayır, olamaz
  • Biraz zor
  • Bir seçim yaşamalı
  • Erdoğan varken imkansız
  • 2015 seçiminden sonra
  • İcraatlarına bağlı
  • Reformlarını görelim sonra
  • Karizmatik olunmaz doğulur
  • Fikrim yok

En Çok Okunanlar